Kobiety na ringu Facebooka część pierwsza

Uwielbiam kobiety.

Kobiety są takie barwne. Z ręką na sercu przyznaję, że najciekawsze komentarze, to komentarze kobiet. Zasadniczo jestem w stanie rozróżnić kilka typów osobowości użytkowniczek portalu Facebook, z którymi nie masz żadnych szans (na dyskusję). Runda pierwsza – Typy, które znasz.

Typ pierwszy – WŚCIEKŁE MATKI

Szkoda Twojego czasu drogi czytelniku. Powtarzam hasło: Szkoda Twojego czasu. Zasadniczo w starciu z typem numer jeden nie masz szans na dyskusję, ponieważ typ numer jeden pisze macicą. Tak – macicą. Jeśli nie posiadasz takiej umiejętności, (albo macicy) to zasadniczo jesteś w dupie, bo do nich nic nie dociera. Ta grupa pisze pod wpływem silnych emocji -zawsze i niezależnie od tematu. Cechuje ją całkowity brak dystansu. Wściekła Matka jest przekonana o swojej jedynej, słusznej racji, o sile CAPLOCKA, potędze wykrzyknika, Twoim niskim poziomie, o tym że nie kochali Cię rodzice, że jesteś hejterem oraz swojej wyższości ze względu na posiadanie bobo. To tak z grubsza. Reszty możesz dowiedzieć się z prywatnej wiadomości, wysłanej do Ciebie w momencie najwyższego uniesienia spowodowanego Twoim komentarzem. Prywatna wiadomość w folderze inne, może okazać się mieszanką języka matki, gróźb karalnych oraz życzeń bezpłodności i śmierci. Możliwy jest również stalking za sarkazm, ponieważ typ pierwszy nigdy nie odróżni sarkazmu od hejtu. NIGDY.

Typ drugi – SUŁTANKI RYDZYKA

Mayday! Mayday! Z tymi kobietami nie masz szans, ponieważ one nie mają już żadnych potrzeb seksualnych. Oprócz platonicznej miłości do złotowłosego mężczyzny pochodzenia żydowskiego, nie posiadają uczuć wyższych. Najniebezpieczniejsze z nich z reguły stoją najbliżej ołtarza lub nawracają innych w internecie. W młodości nie wiedziały, że aborcja to nie jest metoda antykoncepcji, którą można stosować co tydzień. Stąd w nich tyle nienawiści. Cechuje je hojność w datkach i darciu paszczy. Czym większy datek tym wyższy level w grze o Niebo. Sułtanki bardzo często (oprócz różańca) używają słów KARMA WRACA! co wskazuje na to, że świetnie adaptują się w innych religiach np w Buddyzmie. Jednak przestrzegam przed używaniem tego argumentu, dlaczego? Bo słowa: KARMA WRACA wymyślił Jezus który był Polakiem.

Typ trzeci – MENTALNE GRAŻYNY

Mentalne Grażyny są nowicjuszkami w Zakonie Sułtanek Rydzyka. Taka wersja light. Ich życie jest wieczną walką o systematyczny posiłek dla ich właściciela- Janusza z pilotem w ręku. Różnica pomiędzy Grażynami, a Sułtankami jest jednak zasadnicza – Grażyny czytają Greya. Ich marzenia o gorących, latynoskich kochankach zastępują seriale brazylijskie. Brak czasu na oglądnięcie odcinka, kończy się depresją. Grażyny nie mają pojęcia jak rozpocząć dyskusję, dlatego bardzo często wrzucają obrazek typu: Milusiego Dnia lub inne delfiny i temu podobne gif – gówno. Komentując posty w internecie, załatwiają sprawę głębokim: hihi! A w ramach wewnętrznego oczyszczenia, myją okna dla Jezusa. Ich egzystencja polega na współczuciu. Kiedy brak argumentów w dyskusji, najczęściej współczują rozmówcy i z góry przyjmują, że 100 % ludzkości jest wierząca. Nie noszą stringów,  posiadają jednak gamę kosmetyków do pielęgnacji: perfumy Pani Walewska oraz wodę święconą na wszelki wypadek. Oblężenie przeżywają właśnie grupy kulinarne, gdzie Grażyny zasadniczo używają trzech zwrotów: Pozdrawiam, hihi oraz haha.

Typ czwarty: MIESZANKA POWYŻSZYCH

Moja rada – BLOKUJ. Jak widzisz, te trzy typy kobiet mają ze sobą wiele wspólnego i wzajemnie się uzupełniają. Łączy je jedno: kompletny brak umiejętności w weryfikowaniu swoich poglądów. Dosłownie trzy etapy życia kobiety w luźnej kolejności. Żaden z powyższych typów nie ma pojęcia o dystansie, jest przeczulony na punkcie czarnego humoru i wszędzie widzi hejt. Typ pierwszy masowo kasuje komentarze oraz blokuje innych użytkowników. Typ drugi i trzeci jeszcze nie wie jak to zrobić.

TO BE CONTINUED…

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s